Skor Tahmini Twitter

Maç skorunu doğru tahmin eden 3 kişi çekiliş ile takımının formasını kazanma şansı yakalayacak. Skor Tahmini 27 Eylül Pazar Saat 19:00’da sona  erecektir. Her kullanıcı bir tahmin etme hakkına sahiptir.

POPEYES-FB

Bu kampanya, 15 Ekim 2015 tarihine kadar sadece İstanbul Güngören Kale, Carousel, Capacity, Airport, Starcity, Armoni Park, Metroport, Marmara Forum, Marmara Park, Perlavista, Mall Of İstanbul, Torium, Bayrampaşa Forum ve 212 AVM Popeyes® Restoranları’nda geçerlidir. Paket serviste geçerli değildir. Kampanya kapsamında Biçen Marketler‘den 25TL ve katları alışveriş yapan herkese promosyon kuponu verilecektir. Minimum 1, maksimum 5 adet kupon verilir. Bu kupon başka bir kampanya ile birleştirilemez. Bu kupon, ödeme sırasında Popeyes® Restoranı tarafından teslim alınır ve iade edilmez. Kuponların kaybolmasından ve Biçen Marketler’den dağıtılmamasından TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş. /Popeyes®  sorumlu tutulamaz. Kampanyaya Su ve Ayran dahil değildir. Portakal suyu,  Limonata çeşitleri ve Ice Tea çeşitleri için f iyat farkı uygulanmaktadır. Görselde kullanılan ürünler reklam amaçlı olup, restoranlardaki ürünlerle farklılık gösterebilir. TAB Gıda’nın önceden haber  vermeden f iyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurmahakkı saklıdır. TM & © 2015 Popeyes Louisiana Kitchen, Inc. Tüm hakları saklıdır. Popeyes Louisiana Kitchen, Inc.,Popeyes® markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

twitter-anneolmak

Annenize Hediye Biçen’den

Facebook, Twitter ve instagramda düzenlenecek olan yarışmamıza katılmak çok kolay! facebook.com/Bicenmarket , twitter.com/Bicenmarket ve instagram.com/Bicenmarket hesabımızı takip edin.

Ara Öğün Zamanı Form Zamanı!

Bicard ile Eti Form Light ürünlerinden her 10TL’lik alışveriş yapan ilk 100 kişiye Sinbo baskül HEDİYE!

ETİ Form Baskül Kampanya
web-nestle-kampanya

KALİTEYİ SEÇ! NESTLEYİ SEÇ!

15 Mart 30 Nisan tarihleri arasında tüm Biçen Mağazaları’nda Bicard İle yapacağınız HER 5₺’lik NESTLE ALIŞVERİŞLERİNE 1 ÇEKİLİŞ HAKKI KAZANIN.

15 Aralık 31 Aralık tarihlerinde düzenlemiş olduğumuz instagram yarışmamız sonuçlandı.

Yarışmaya göstermiş olduğunu yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz.#Bicenmarket Bizim için özelsiniz.

100gr Cafe Breno Kazanan Yarışmacılar;
@minelcenk @suzan_tanrvrdi @anges_rgr  @tulay_1988 @ecefobi @__timsah__ @hashatunn @nurtenuzndrduu @perillanda @rusenercan @ebru_ys @hildemirci @yeliz_le @ercanmizrak @seraygngrr @k.meleksengul @elif_ivdil @sedefkaraesmer @arenandfamily @cengiz_kemal @mustafakdoktoru @enveregerdem @ozumbery @edidir @srtn78 @_zeynomm @elifcecem @nevinok @gizemamasra @ayselbsl @gullubalci33 @aaoktar @ferosssss @aysegul_pacal @ynrvc @umran4290 @onur_ala @atomiksss @__nilu__ @glbhrelen @perle_ @glsn_b @esostesos @inci9 @mine_sevda @arzuyildiz21 @nazangkc @crazyman330 @mustafahavakara @sevda5841 @ummukor @mukoyuko @instagman06 @asliustun34 @ebru_kocagul @elifkmv @dry_pak @muhendis_hanim @fndkfstk.kk @ecosima @siyahkayali @yelda_gby @fdndmr @asenlik @gamzeenindunyasi @dilemma211 @sevdalinka83 @hayalperestisletmeci @jamakazul @pelinnurluu @tulay_1988 @mervemdr94 @ecefobi @ayazyas @eymelikom @kivircikispinoz @ebru_kocagul @ece_efe_e @dilekdncsl @haticebayram2627 @sayin_aysaoz @didemcaliskan06 @askkarisimi @nurtenuzndrduu @ayseldak @perillanda @teknik79 @yagmurvil @haticetokmak73 @rusenercan @reyhan.t @hayriyesenturk35 @nurselerturk @gereksizadam @eminekekeve @ukala @medoo093 @dadi39 @goodlike39 @kikirik39 @thecix00 @anneadayi39 @justplay66 @sevcansntrk @sleepnessmother26 @hildemirci @yeliz_le @nr_krks @gulyaz_guven @seraygngrr @ercanmizrak @zeyeman @techymother @nisan3435 @fatosmete123 @yvuzynp @zeynep_efe

Yarışmayı hak kazananlar kampanya@bicen.com.tr adresine Ad/Soyad GSM ve Adres bilgilerini göndermelidir.

FB- Instagram Reklam

Burn Enerji İçeceği Kampanyamız  22 Aralık 2014 / 22 Ocak 2015 tarihine kadar geçerli oplup,  Bicard ile Burn’den en çok alışveriş yapan 20 kişiye takımının forması kazanma şansı yakalayacak! 

Brun Facebook Gönderi

Bicard ile eğlenceye hazır mısınız?

 

20 Ekim – 20 Kasım tarihleri arasında Bicard ile Etiürünlerinden en çok alışveriş yapan 20 Çifte VialandTema Park bileti HEDİYE!Bicard, Alışverişi eğlenceye dönüştüren kart!

Vialand Facebook Reklam

Nefes Kesen Süper Derby Nefes Kesen Süper Derbiy’de Kazanan kim Olur!

 

Aslanlar mı? Kanaryalar mı?

 

18 Ekim Cumartesi Saat 19:00’da oynanacak Galatasaray – Fenerbahçe büyük derbi maçın skorunu tahmin eden herkese Derby Traş Seti HEDİYE!

Derbide Derbi

10 Ekim tarihinde yapmış olduğumuz Instagram Kitap Yarışmanın kazananları belli oldu!

Sevgili Biçen Market severler! Yarışmamıza gösterdiğiniz büyük ilgiye teşekkür ederiz. Instagram Ödüllü Yarışmamızın kazanan 10 talihlisi.

1798763_879740865377306_2186153337727625094_n

Sosyal Medyada Biçen

DAHA FAZLA GÖSTER